''Građevinari'' efikasni protiv ''mlađeg brata''

• 30. januar 2012.

• 19:27

• Izvor: Sportske.net, fcrad.co.rs

Fudbaleri Rada ubedljivo savladali ekipu Palića u prvoj kontrolnoj utakmici od početka priprema.

U duelu sa svojim ''B'' timom, ekipom Palića, ''građevinari'' su na Banjici trijumfovali rezultatom 3:0.

To je bila prva provera ekipe Nebojše Vignjevića od početka aktuelnih zimskih priprema. Vođstvo domaćima doneo je Andrić u 23. minutu, na drugi gol se čekalo do 55. minuta, kada je mrežu Palića pogodio Mitrović, a konačnih 3:0 postavio je Đurđević deset minuta kasnije.

Utakmica je odigrana na terenu sa veštačkom podlogom na ''Banjici'', a debitantski nastup za ''građevinare''su zabeležili i novajlije Goran Čaušić i Dalibor Kuzmanović

Rad je igrao u sledećem sastavu: Danilović, Ćirković, Leković, Vitas, Batez, Mrkela, Jovanović, Stanojević, Pršo, Andrić, Stojiljković.

Igrali su još: Marinković, Pantić, Božičić, Pajović, Mitrović, Rogač, Čaušić, Kuzmanović, Đurđević, Luka, Malbašić.