• Autor: Aleksandar Obrenović

• 09. avgust 2020.

• 20:51

Dosta detalja za analizu.

Imaće posla ljudi koji analiziraju suđenje u okviru Super lige Srbije posle utakmice Mačva - Crvena zvezda.

Ekipa Dejana Stankovića je slavila sa 0:3, a bilo je nekoliko detalja koji su uzburkali javnost koja se već na početku sezone naslušala saopštenja.

Šta je sve bilo sporno u Šapcu?

Prvi gol Crvene zvezde je diskutabilan, pitanje je da li je Nikola Krstović bio u ofsajd poziciji kada mu je Katai poslao loptu. Mišljenja su podeljena i veoma je teško proceniti, možda situacija za nekog geometra.

U 40. minutu utakmice sudija Piper je mogao da pokaže crveni karton kapitenu domaćih Pejoviću koji je startovao nad Nikolićem. Obratite pažnju na njegovu nogu koja je prilično visoko bila podignuta.

Crvena zvezda je tražila penal u 68. minutu utakmice, tada je Ben pao u kaznenom prostoru, a Piper mu je samo pokazao da ustane. Pogledajte i tu situaciju.