Golman Bačke sumnja u regularnost Zvezdinog prvog gola

ponedeljak 04.12.2017.
10:48
Izvor: Sportske.net, zurnal.rs

Jedan od junaka u ekipi Bačke koja je u subotu bila blizu pobede nad Zvezdom, a na kraju osvojila bod, bio je i golman Ivan Lučić.

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/EV

Ovaj momak, koji je sticajem okolnosti dobio priliku umesto suspendovanog prvog golmana Nemanje Jevrića na najbolji način je iskoristio svoju minutažu i pokazao da trener Bačke i na njega u nastavku sezone može najozbiljnije da računa.

U izjavi za današnji ''Sportski žurnal'', Lučić ističe da mu je partija protiv Zvezde kruna dosadašnje karijere, ali postoji i nešto zbog čega pomalo žali posle svega.

To je situacija koja je prethodina Zvezdinom prvom golu u ovoj utakmici.

''Prethodio mu je prekršaj na meni, sudija to nije sankcionisao, pa je lopta nakon toga završila u mreži, a Zvezda izjednačila na 1:1.

Drugi gol sam primio iz penala, pa je lider na kraju osvojio sao bod. Iznenadili smo Zvezdu otvorenom igrom, takva taktika donela nam je bod'',