Golčina Zličića, Voša remizirala sa ''Čukom''

subota 02.09.2017.
23:14

Prvenstvenu pauzu Vojvodina i Čukarički su iskoristili za odigravanje prijateljskog meča.

Beta/DraganGojić/Mo

Utakmica je odigrana u Beogradu, a pobednika nije bilo, završeno je rezultatom 1:1.

Vojvodina je povela u 60. minutu evrogolom Lazara Zličića, a poraz ''Brđana'' sprečio je Saša Jovanović u 85. minutu.

Čukarički: Kirovski, Đurić, Bašanović, Puškarić, Kopitović, Drinčić, Ovusu, Milojević, Kajević, Mudrinski,Zorić, a igrali su i Belić, Lagator, Radić, Ivan Jovanović, Saša Jovanović, Đokić, Crnomarković i Docić.

Vojvodina: Rockov, Lakićević, Antić, Da Silva, Devetak, Vukasović, Dušan Jovanović, Subotić, Kalezić,Bempah Ovusu, Ivica Jovanović, a igrali su i Perić, Lazarević, Vujanović, Babić, Zličić, Kosnić,Mihajlović, Park i Đelmić.

Susret superligaša bio je dinamičan, napadale su obe ekipe i tražile svoju šansu u skladu sa vremenskimuslovima odnosno obilnom kišom koja je pala tokom večeri. Igralo se disciplionovano bez mnogo prekršaja, a statistika beleži da je Čukarički izveo devet kornera, a gosti dva.