subota 23.05.2020.
21:42

Odigran i vojvođanski derbi.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Spartak iz Subotice je uspeo da savlada Vojvodinu u generalnoj probi pred nastavak prvenstva.

Ekipa iz Subotice je uspela da slavi sa 1:0, a jedini gol na ovom meču postigao je Stefan Denković u 53. minutu iz penala i to panenkom.

Vojvodina naredni meč igra protiv Čukaričkog na "Karađorđu" i biće veoma bitan u borbi za evropska takmičenja, dok će Spartak gostovati u još jednom vojvođanskom derbiju ekipi Inđije.

"Meni je rezultat uvek u prvom planu, pa je sigurno bio i igračima, pogotovo što nam je ovo bila generalna proba. Mogu biti zadovoljan igrom u prvih 60-70 minuta i mislim da smo tada bili bolji protivnik. Imali smo tri-četiri stopostotne šanse i promašili zicere koje je bilo teže promašiti nego dati.

Moramo biti gladniji u završnici i moji igrači moraju imati veću želju za pobedom. Videlo se i po Spartaku i po nama da smo imali dugu pauzu od 55 dana, tokom koje su igrači samo radili kod kuće i trčali po parkovima, a to će se videti i na drugim ekipama", rekao je Lalatović posle utakmice.