"Forsi" suzavcem prekinuli utakmicu!

• 04. jun 2014.

• 18:20

Druga utakmica baraža za opstanak u Jelen Superligi prekinuta je u 50. minutu nakon što je neko od navijača Rada aktivirao suzavac.

Utakmica baraža za plasman u Jelen Superligu prekinuta je posle pet minuta igre u drugom poluvremenu, nakon što je neko od navijača Rada aktivirao suzavac na istočnoj tribini!

Duel Rada i Metalca igra se na Banovom Brdu, jer je okarakterisan kao utakmica visokog rizika, a meč je prekinut u 50. minutu pri rezultatu 1:0 za domaćina današnjeg meča.

Suzavac je bačen sa dela tribina na kojoj su smešteni navijači Rada a to je izazvalo momentalni prekid utakmice jer je vetar razneo gas po čitavom terenu.

Sudija Danilo Grujić poslao je igrače u svlačionicu dok se na terenu ne steknu uslovi za normalno odigravanje poslednjih 40 minuta dvomeča Rada i Metalca.

Posle dvadesetak minuta od trenutka kada je suzavac aktiviran četvrti arbitar je ocenio da su se stekli uslovi za nastavak utakmice ali se deo fudbalera Metalca požalio na tegobe i odbio da se vrati na teren.

Bolničke ekipe koje su bile na stadionu pregledaju fudbalere Metalca pa će posle svega njihova odluka biti presudna kada je nastavak utakmice u pitanju.

Podsećamo da je prva utakmica u Gornjem Milanovcu završena rezultatom 0:0.