Fantastičan meč u Milanovcu, Rad ispustio pobedu!

nedelja 13.03.2016.
18:51

Odličan meč sa puno prilika u Milanovcu, na kraju su Rad i Metalac igrali nerešeno - 2:2.

Sportske.net

Nakon početnog ispitivanja snaga Metalac je krenuo nešto bolje, golman Rada Filipović je nekoliko puta dobro intervenisao sve do 14. minuta kada je Valberto u gužvi iz blizine matirao pomenutog golmana.

Imao je Metalac veliku priliku preko Milovanovića u 28. minutu kada je izašao sam 1 na 1 sa golmanom Filipovićem, ali je golman Rada ponovo pokazao da se radi o odličnom golmanu.

Rad je zaigrao dosta bolje kako se prvo poluvreme približavalo kraju, ali promene rezultata nije bilo.

Ipak, u drugom poluvremenu sledi sjajna igra Rada.

Nakon centaršuta Krstića Ćulum je bio najviši u skoku, u 52. minutu je doneo izjednačenje svom timu.

Samo 6 minuta kasnije nova lopta u mreži Metalca, pogodio je Andrija Kaluđerović iz gužve u šesnaestercu.

Rad nije izdržao do kraja.

Nakon jednog udarca Mijića Maraša je lopta pogodila u ruku, a sudija je pokazao na belu tačku nakon čeka je Mladenović postavio konačan rezultat na ovom meču.

Protesti na sve strane fudbalera Rada, ali promene odluke nije bilo.

Vodila se velika borba do samog kraja, ali reklo bi se da jerezultat od 2:2 najrealniji.