19:58

Nema kraja seriji pobeda ekipi TSC-a, koja je sve bliže izlasku na evropsku scenu.

Pedja Milosavljevic/Starsportphoto ©

Fudbaleri TSC-a upisali su danas i šestu uzastopnu pobedu u Linglong Superligi Srbije, ukupno šesnaestu od početka sezone.

Tim iz Bačke Topole danas je, u prvom meču 28. kola, kao gost savladao ekipu Proletera u Novom Sadu rezultatom 3:1, pa će prenoćiti na trećem mestu, sa istim brojem bodova, ali i utakmicom više od Vojvodine.

TSC je poveo već u šestom minutu iz jedanaesterca koji je u gol pretvorio Nenad Lukić i taj gol je obeležio prvo poluvreme.

Posle devet minuta igre u drugom poluvremenu, Proleter je izjednačio golom Jovanovića, ali onda glavnu ulogu preuzima najbolji strelac lige Vladimir Silađi.

U 66. minutu postigao je svoj 16. gol u sezoni, za novo vođstvo TSC-a, a trijumf gostiju potvrdio je Đuro Zec, na asistenciju Silađija i posle lepe varke protivničkog igrača - 1:3.

Večeras se igra još i meč između Voždovca i Napretka, njihov duel počinje u 20 časova.