EP - Ubedljiv poraz "Orlića", ništa od četvrtfinala

utorak 08.05.2018.
15:41

Minimalan poraz na startu Evropskog prvenstva, a zatim i ubedljiv u drugom kolu. Kadetska reprezentacija Srbije bez šansi za plasman u četvrtfinale.

fss.rs
fss.rs

Kadetska reprezentacija Srbije doživela je danas drugi poraz na Evropskom prvenstvu koje se održava u Engleskoj i tako ostala bez šansi za plasman u četvrtfinale kontinentalne smotre.

"Orlići" su nakon minimalnog poraza u duelu sa Španijom danas doživeli ubedljiv poraz od Nemačke. Mladi "Panceri" su slavili rezultatom 3:0 (3:0) a pitanje pobednika bilo je rešeno već nakon prvog poluvremena.

Nemcima je prednost doneo Džan Bozdogan u 18. minutu, a do odlaska na odmor Leon Deđaku je sa dva gola presudio "Orlićima" i ostavio Nemačku u trci za mesto koje vodi u eliminacionu fazu turnira.

Srbija posle dva meča u Grupi D zauzima poslednje mesto na tabeli bez osvojenih bodova, a u poslednjem kolu "Orlići" će odmeriti snage sa selekcijom Holandije.

Srbija - Slavković; Radmanovac, Balaž, Eraković (C), Mitrović; Novaković, Belić; Kupusović, Zukić, Dedijer; Đermanović.

Nemačka - Unbehaun; Borges, Ajdonis, Bukusu, Katerbah; Brandt; Hartman, Papela (C), Bozdogan, Batista Mejer; Deđaku.