EP U17 - Srpkinje nisu uspele

utorak 10.05.2016.
16:59

Reprezentacija Engleske je danas bila bolji rival od Srbije u poslednjem kolu grupe A Evropskog prvenstva.

fss.rs
fss.rs

Imala je naša reprezentacija šansu da se plasira u polufinale kada bi pobedila sa 2 gola razlike, ali im to nije pošlo za nogom pošto je danas reprezentacija Engleske slavila sa 1:4 (1:0).

Nadu našem timu dala je Miljana Ivanović koja je golom u 40. minutu stavila svima do znanja da se na naš tim mora ozbiljno računati iako je danas bio autsajder.

Poluvreme je završeno ovim rezultatom, a u 47. minutu Engleskinje stižu do izjednačenja preko Stenvej iz penala.

Kada je Isidora Vučković dobila crveni karton sredinom drugog poluvremena sve je bilo dosta jasnije, Srbiji su bila potrebna dva gola kako bi prošla dalje, a desilo se suprotno.

Eli Brazil, Čarls i Kejn postigle su golove do kraja utakmice, pa je Engleska slavila sa 4:1 i kao prvoplasirana prošla u polufinale EP.