sreda 16.09.2020.
18:53

Nadamo se, sa srećnim ishodom po srpskog predstavnika.

EPA-EFE/SAVVIDES PRESS

Crvena zvezda će kroz produžetke morati da potraži plasman u narednu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto je na Kipru posle 90 minuta i dalje 1:1.

Omonija je prva stigla do vođstva u 31. minutu kada je Mihael Hubočan iskoristio grešku odbrane i savladao Milana Borjana nakon kornera.

Usledio je odgovor "crveno-belih" u 45. minutu, Mirko Ivanić je nakon centaršuta Bena doneo izjednačenje srpskoj ekipi.

Drugo poluvreme donelo nam je još otvoreniju igru oba tima i česte prilike na dve strane, ali je i pored nešto konkretnije igre Zvezde meč otišao u produžetke.