11:11

Ne prođe kolo u Prvoj ligi Srbije a da se na terenima ne desi po koji sukob. Ovoga puta otišlo se korak dalje, u klinču su se našli saigrači.

Screenshot/You Tube

Iz kola u kolo svedočimo zanimljivim scenama sa terena Prve lige Srbije, pa tako ni minuli vikend nije predstavljao izuzetak.

U subotu su na terenu u Dobanovcima snage odmerile ekipe Budućnosti i Slobode. Domaćin je upisao tri boda (2:0), ali je više postignutog rezultata pažnju privukao sukob saigrača iz ekipe Budućnosti.

Pet minuta pre odlaska na odmor sporečkali su se Slobodan Lučić i Emeka Emerun, pa je u jednom trenutku delovalo da će doći i do ozbiljnog fizičkog sukoba.

Saigrače su razdvojili igrači Budućnosti i Slobode, ali im sudija nije oprostio ovakvo ponašanje. Obojica su zaradili po javnu opomenu.

Emerun je u 15. minutu nastavka postigao gol koji je zajedno sa njim slavio i Slobodan Lučić, pa se može zaključiti da su nesuglasice rešene već u pauzi između poluvremena.

Opisanu situaciju možete pogledati od 1:17 priloženog snimka.