Đurđević u mrežu, Partizanova loža u trans!

• 17. maj 2017.

• 22:23

Pogodak Uroša Đurđevića u 58. minutu duela na "Čairu" bio je znak za početak velikog slavlja među čelnicima crno-belih koji su se nalazili u loži.

Veliku pobedu izvojevao je Partizan na gostovanju Radničkom iz Niša, pa sada ostaje da crno-beli u poslednjem kolu savladaju Mladost ili odigraju nerešeno kako bi titulu vratili u Humsku.

Pitanje pobednika u susretu igranom na "Čairu" rešeno je za samo tri minuta, posle golova koje su u 55. i 58. minutu postigli Leonardo da Silva Souza i Uroš Đurđević.

Nakon vodećeg gola koji je postigao Brazilac svim navijačima Partizana pao je kamen sa srca, a početak velikog slavlja označio je Uroš Đurđević svojim prvim golom na meču kojim je duplirao prednost crno-belih u 58. minutu.

Pogodak Uroša Đurđevića slavio se i u svečanoj loži stadiona "Čair" gde su bili smešteni čelnici Partizana.

Pogledajte kako je izgledala "ludnica u loži" nakon što je Partizan poveo sa 2:0.