Đorović će morati nešto da menja, ''Orlići'' bezopasni i u rezultatskom minusu, ni VAR nije bio na našoj strani

• 17. jun 2019.

• 19:18

Poluvreme u Trstu, loše smo započeli Evropsko prvenstvo, nadamo se preokretu u nastavku.

Mlada reprezentacija Srbije igra meč prvog kola Grupe B na Evropskom prvenstvu, a posle prvog poluvremena utakmice sa Austrijom u Trstu, naš tim gubi rezultatom 1:0.

Posle pola sata ne baš zanimljivog fudbala, Šlager je u 29. minutu probio kroz sredinu, izbio jedan na jedan sa Radunovićem, šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali loše je to učinio, pa naš golman zaustavlja Šlagerov pokušaj.

U 36. minutu prvi šut našeg tima ka protivničkom golu, Jović je pokušao glavom posle centaršuta Gajića, ali bila je to teška pozicija, lopta je završila pored gola.

Minut kasnije, nova stopostotna prilika za Austrijance, Horvat je iskosa sa leve strane pogodio stativu, a Volf je odbijenu loptu prosledio u mrežu.

Pokušavali su ''Orlići'' da do kraja poluvremena stvore nešto jači pritisak na protivničkoj polovini, aliu u tome nisu uspeli.