Autor: Beta Beta
ponedeljak 17.12.2018.
15:43
Izvor: Beta

Fudbaleri Dinama iz Vranja pobedili su danas u gostima ekipu Zemuna sa 2:1, u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Sportske.net

Zemun je poveo u 15. minutu golom Nemanje Vučića, ali je Dinamo u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat. Na 1:1 je u 45. minutu izjednači Mlađan Stevanović, a vođstvo Dinamu doneo je Davor Nedeljković pogotkom u 65. minutu.

Dinamo je uspeo da sačuva prednost i sva tri boda i pored toga što je u finišu meča, od 85. minuta, igrao sa igračem manje nakon što je Nedeljković zaradio drugi žuti karton.

Dinamo je upisao treću pobedu u domaćem šampionatu, ali će jesenji deo prvenstva završiti na poslednjem mestu na tabeli sa samo 10 osvojenih bodova. Zemun je na pretposlednjem mestu sa pet bodova više.