subota 18.11.2017.
16:51

Zvezda ubedljiva u prvom poluvremenu, uz to ima i igrača više na terenu.

EPA-EFE/WILL OLIVER

Pravo čudo trebalo bi da se dogodi da u drugih 45 minuta Zvezda ne potvrdi ubedljiv trijumf protiv ''Građevinara''.

Posle prvog poluvremena na semaforu je 3:1 za Zvezdu protiv Rada, koji je uspeo sa igračem manje u 40. minutu ublaži još ubedljiviju prednost crveno-belih.

Preneli smo i ranije, Zvezda je povela već u četvrtom minutu golom Pešića, a petnaest minuta kasnije sudija Piper je dosudio jedanaesterac u korist domaćih, uz to i isključio fudbalera gostiju Ajkovića posle čega je Boaći sa bele tačke udvostručio vođstvo.

Već u 26. minutu, Boaći je još jednom savladao golmana Dejanovića, ovog puta posle asistencije Pešića sa desne strane.

Ipak, ''Građevinari'' nisu klonuli duhom, pa su u 40. minutu izveli odličnu kontru koju je realizovao Lutovac. Izbio je potpuno sam ispred Borjana i rutinski ga savladao.

A u prilogu su neki od utisaka Zvezdinih navijača tokom prvog poluvremena.