"Delije" tvrde - oni su najgori tandem u ligi! Neko ih je podsetio na Bajkovića... (TVITOVI)

subota 23.02.2019.
17:52

U veoma teškim uslovima za igru zbog hladnog vremena i ne baš idealnog terena, videli smo sasvim pristojan fudbal.

crvenazvezdafk.com

Fudbaleri Crvene zvezde vode na poluvremenu utakmice u Surdulici protiv Radnika sa 1:0.

U prvih 45 minuta videli smo vrlo zanimljivu fudbalsku predstavu obe ekipe, a nakon dobrog početka meča "Crveno-beli" su stigli u vođstvo preko Milana Gajića u devetom minutu.

Usledila je nešto bolja igra Radnika koji je najbolju šansu imao preko vrlo raspoloženog Zlatanovića koji je prvo pogodio prečku, a nedugo zatim primorao Borjana da interveniše sjajnom paradom.

Do odlaska na odmor nakon toga nije bilo previše opasnosti po oba gola, navijači Zvezde su zadovoljni igrom, ali smatraju da vezni red danas nije na svom nivou.