''Delije'' slave, ali ovo sudiji nisu zaboravili! (TVITOVI)

subota 03.03.2018.
18:56

Da je ostalo 1:1, oko ovoga bi bilo mnogo povika, ali Krstičić se potrudio da novi trijumf crveno-belih bude u prvom planu.

Sportske.net/Darko Mitrovic

Crvena zvezda je od večeras na ''plus 14'' u odnosu na Partizan i pravo čudo bi trebalo da se desi da, bez obzira na podelu bodova u plej-ofu, dođe do obrta u trci za titulu.

Zvezda je večeras slavila protiv Voždovca sa 2:1, ali malo je nedostajalo da u finišu ostane bez dva boda, pošto je Pavlović u 88. minutu doneo izjednačenje ''Zmajevima'' iz - ofsajd pozicije.

Iako je do kraja meča ostalo veoma malo vfremena za Zgezdinu reakciju, ona je stigla već u sledećem minutu, kada je Krstičić posle centaršuta Stojkovića pogodio za konačnih 2:1.

Posle pobede, navijači Crvene zvezde slave i trijumf nad Voždovcem, ali i 73. rođendan kluba. Ipak, i pored velikog zadovoljstva, neki od njih posle meča podsećaju na situaciju kod jedinog gola ''Zmajeva''.