''Delije'' oduševljene! Hvale ''doktora'' Milojevića, komplimenti igračima, ko je ''Zvezdin Ozil''? (TVITOVI)

Kako je krenulo ove sezone, navijačima Crvene zvezde ostaje da se opuste i uživaju u igrama svog tima.

Beta/Branislav Božić/Mo

Gde je stala na kraju prošle sezone, Crvena zvezda nastavila je i u novoj, iako je tokom pauze bilo značajnih kadrovskih promena u ekipi.

Trener Vladan Milojević je sve to odlično uklopio i srpski šampion iz meča u meč izgleda sve sigurnije i dominantnije, bez obzira u kom sastavu nastupa.

Danas protiv Voždovca debituju Sumaila i Simić, prvi put je ove sezone u timu i Hajdin, ali kao da nikakvih promena nije bilo. Posle prvog poluvremena Zvezda vodi sa 2:0, a upravo je jedan od pomenutih ''načeo'' domaće.

Igrao se drugi minut, kada je Gobeljić centrirao sa desne strane, a odbijenu loptu Veljko Simić je preciznim šutem poslao u mrežu - 0:1.

Imao je Simić još nekoliko opasnih prodora, bio je veoma zapažen, pogotovo u prvih petnaestak minuta, a potom je ritam igre malo opao.

Ali, već u 25. minutu prednost gostiju je duplirana. Bila je to kardinalna greška Ostojića, koji je pokušao da vrati loptu svom golmanu, ali je to veoma loše učinio, što je iskoristio Nikola Stojiljković, oduzeo loptu, obišao golmana i rutinski zatresao mrežu - 0:2.

Mogla je prednost Zvezde da bude i ubedljivija, u 44. minutu sjajna akcija Jovančić-Stojiljković-Simić, koji šutira sa oko 12 metara, ali golman Voždovca uspeva da loptu izbije u korner.

Minut kasnije još jedna prilika za Simića, ovog puta posle centaršuta Hajdina sa leve strane. Šutirao je ovoga puta glavom, lopta je okrznula prečku i otišla u gol-aut.