subota 30.09.2017.
10:57

Čast za fudbalera Crvene zvezde.

EPA-EFE/SASCHA STEINBACH

Napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći jedan je od dvojice kandidata za gol kola u Ligi Evrope.

Najbolji strelac crveno-belih konkuriše za ovu nagradu zajedno uz Patrika Kutronea, koji je bio heroj Milana, pošto je doneo pobedu nad ekipom Rijeke u nadoknadi vremena (3:2).

Delije mogu da budu presudne u izboru strelca najbitnijeg gola drugog kola LE, ako glasaju na sajtu UEFA.

Ukoliko žele da mu pomognu da bude ispred napadača Milana u rubrici "Moment ofthe week" i tako osvoje dres svog heroja, to mogu da učine OVDE.

Boaćijev pogodak su svi videli, a ovaj Kutroneov pogledajte u prilogu:

16 Komentara

PER ASPERA AD ASTRA
Saturday, 30.09.2017
17:59

I da nije iz ofsajda, Boacijev gol je lepsi, ali ovde je akcenat verovatno vise na citavoj akciji i na minutu u kojem je gol postignut.

Crveno boja ljubavi
16:26

S'obzirom da je mladjani momak dao iz ofsajda gol,glupo je da ulazi u bilo kakvu konkurenciju. Kao da glasas za gol veka i bude ponudjen gol Maradone rukom.

Povratak kralja 57
21:59

Kako tebi ne smeta da se hvališ zvezdinom istorijom prepunom takvih golova, a smeta ti kada neko drugi da sličan gol? Sad licemeru možeš da nastaviš da nišpe.

Nemanja Vidiiic No1
Sunday, 01.10.2017
12:49

E kad vi to izgovorite ahaha

Man united
23:26

Кад је то Звезда дала гол руком? Јесте један Делија дао руком на дербију, али није у Звездином дресу, већ у Партизановом. То си изгледа заборавио...

Korner-Pixi-G000000L
12:46

Zasto to zavisi samo od nas Delija? Pa svako normalan u Srbiji trebao bi da glasa za Boaciev gol.

11:35

Ne pitaju se samo one :D

12:52

Imas pravo pitaju se i kompleksasi.

Azor Ahai 333
14:29

e nisam gledao dinamo partizan koliko je bio rezultat i kakav je bio sudija?

ZubA
11:13

Sto je ovaj gol usao u izbor ? Boćkov 100 puta bolji i lepsi. Ovde jedino sto je lepo, to je ovo proigravanje.

nenadnenad1234
13:36

1.Il stvarno nije bilo tolko lepih golova, pa je ovaj medju kandidatiman2.Jedino mi u glavu ide vaznost gola i minut u kom je postignut.