"Delije" ne štede komplimente - ON je Zvezdin Dani Alveš! (TVITOVI)

sreda 29.11.2017.
18:50

Lider domaćeg prvenstva nalazi se na pravom putu da upiše još jedan trijumf u Super ligi.

Beta/Branislav Božić/Ev

Crveno-beli vode protiv Radnika rezultatom 2:0 nakon prvih 45 minuta igre na stadionu "Rajko Mitić".

Vodeći pogodak za Crvenu zvezdu postigao je univerzalac Marko Gobeljić u 10. minutu meča.

Nakon što je matirao golmana Radnika Gobeljić je trčao sa južnog dela terena do severne tribine kako bi prvenac u Zvezdinom dresu proslavio sa "Delijama".

Očigledno je da je ovim gestom "kupio" navijače zbog čega ne čudi što na društvenim mrežama pljušte komplimenti na račun Zvezdinog Danija Alveša.

Drugi gol za Zvezdu postigao je Aleksandar Pešić posle kornera u 46. minutu kojem je prethodila greška golmana Radnika.