nedelja 04.12.2016.
15:04

Zanimljivi komentari navijača Crvene zvezde posle trjumfa njihovog tima u duelu sa ekipom Voždovca.

Beta/BranislavBožić/Mo

Crvena zvezda nastavila je danas svoj uspešan pohod ka nvoj tituli prvaka, iako ni ovoga puta nije briljirala na terenu.

Božovićev tim je slavio sa 1:0, a gol odluke postigao je iskusni bek Dušan Anđelković, majstorskim udarcem iz slobodnog udarca u 55. minutu.

Upravo je on dobio i najviše pohvala od strane Zvezdinih navijača tokom i posle meča.

Ima tu i poređenja sa Luisom Ibanjezom, koji je na njegovoj poziciji blistao prošle sezone, ali se i naglašava da je u poslednje vreme Anđelković možda i ključni Zvezdin igrač u održavanju bodovne zalihe u odnosu na Partizan i Vojvodinu.

Trenutno ona iznosi devet bodova u korist Zvezde, bar do večerašnjih mečeva između Vojvodine i Napretka, odnosno Partizana i Javor Matisa.

-- -- -- -- -- -- -- --

10 Komentara

Siniša Milja Maksimović
Sunday, 04.12.2016
16:11

zasto sudija ne svira penal za vozdovac ,zasto sudija produzi drugo poluvreme 2 minuta kad je bilo 5 izmjena i najmanje 3 prekida po minut i po aha zato sto je zvezda vodila a da je gubila produzio bi najmanje 5 minuta sramota

Nemanjaaa Vidic NO.1
16:26

gosfkcz
17:48

Gledaj, na isti nacin je lopta u ruku udarila igraca mladosti kada su nam dali prvi gol pre dva dana. Ruka je u prirodnom polozaju nema penala kao sto je i taj gol od pre dva dana zbog kojeg smo izgubili bodovo regularan. Ne mozes da imas dvostruke arsine.

17:13

aj ti delijo budi realan pa reci jeli bio penal i jeli trebalo drugo poluvreme produzit bar 4 minuta vidis da vam nei ide

Povratak kralja #47
16:09

Jadan taj tim u kojem je Anđelković najbolji, a još ta liga u kojoj je taj tim prvi. zvezda nije ništa bolja od Borca, Metalca, Mladosti, Voždovca i sličan kvalitet ekipa što je dokazala u prethodne 4 od 5 utakmica pošto je Napredak jači od zvezde.