Debi iz snova Gorana Zakarića, ali je stigao odgovor domaćina!

četvrtak 09.08.2018.
21:08

Sjajna utakmica Partizana u nešto više od sat vremena igre, ali i greška nakon drugog gola.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Partizan nakon 64. minuta igre u Farumu vodi sa 2:0 protiv domaćeg Nordsjelanda.

Nakon što je prvi gol u prvom poluvremenu postigao Rikardo Gomeš, drugi je delo Gorana Zakarića, ali moramo priznati da su crno-beli imali i malo sreće zbog neodlučnosti odbrane i golmana domaćina.

Janković je uputio loptu, rekli bismo da ona nije bila upućena Zakariću, ali je na sreću po naš tim došla do njega nakon očajne reakcije domaćina, pridošlica u Partizan nije imala težak zadatak, pa već sada stoji 2:0 na semaforu!

Odlično je, samo neka nastave u istom ritmu!

Samo par minuta kasnije, u 70. minutu utakmice, domaćin stiže do nade da može da načini čudo, Rasmusen je bio strelac nakon loše intervencije Miletića.