Da li su "Romantičari" oštećeni u Humskoj?

subota 29.08.2015.
20:06

Fudbaleri OFK Beograda nisu pokazali ništa tokom prvih 45 minuta duela sa Partizanom kako bi zaslužili bolji rezultat od ostvarenog, ali se čini da su kod drugog gola oštećeni.

partizan.rs
partizan.rs

Superligaš sa Stare Karaburme parirao je Partizanu tokom prvog dela utakmice 8. kola u Humskoj a crno-beli su sa dva gola trasirali put ka novom trijumfu u domaćem šampionatu.

Prvi pogodak Partizan je postigao već u 6. minutu a prednost je duplirao Ivan Šaponjić pola časa kasnije nakon centaršuta Miroslava Vulićevića.

Omladinski reprezentativac Srbije glavom je smestio loptu u malu mrežu gola Stefana Čupića ali se čini da je tom prilikom bio u nedozvoljenoj poziciji.

Pomoćni arbitar ispod istočne tribine nije signalizirao nedozvoljenu poziciju pa je Šaponjićev gol priznat a sami procenite da li je OFK Beograd oštećen u datoj situaciji.

Партизан - ОФК Београд 2:0 (36' Шапоњић)

Posted by Јелен Супер Лига on субота 29. август 2015.