Da li je sve gotovo već posle 20 minuta? Penal za Zvezdu, Rad sa igračem manje...

subota 18.11.2017.
16:29

Zvezda u 20. minutu udvostručila vođstvo protiv Rada. Gosti nastavljaju sa desetoricom.

crvenazvezdafk.com

Posle 20 minuta igre na stadionu ''Rajko Mitić'', Crvena zvezda vodi protiv Rada sa 2:0.

Preneli smo nešto ranije, vođstvo Zvezdi doneo je Aleksandar Pešić u četvrtom minutu, a petnaest minuta kasnije, posle kornera sa leve strane, sudija Piper je pokazao na belu tačku, jer je neko od domaćih fudbalera povučen za dres.

Usledio je protest Srđana Ajkovića koji je odmah zaradio i crveni karton, a sa bele tačke siguran je bio Ričmond Boaći - 2:0.

Prednost igrača više Zvezda koristi samo šest minuta kasnije, kada je Boaći na asistenciju Pešića sa desne strane pogodio za 3:0.
---

33 Komentara

RG VILI
Saturday, 18.11.2017
20:37

Dobar sistem! Poklone im gol,igraca vise i penal,sve za 20 minuta :) Posle ce oni sve lakse

Nemanja Vidiiic No1
Sunday, 19.11.2017
04:21

6 kola 7 penala gol u 99min prelazi,cuti lakse ce ti biti

16:49

u derbijima ni jedan poklonjen penal prvo,a prelazi su vasa specijalnost ove i prosle godine pogotovo

RG VILI
15:24

20 sezona poklanjani penali,golovi u derbijima, cuvene prelaze da ne napominjemo :)

Vanja Grubač
19:45

Ovo je sve samo sa jednim ciljem a to je da se nabije gol razlika kako tako,da se na vreme obezbedi bodovna razlika jer u trećem delu prvenstva može da se dogodi Voždovac.Da se ne bi dogodio onda se zatvaraju utakmice sa onima koji hoće da saradjuju pa vidimo kontre dva na osam a sa onima koji neće da saradjuju penalom i crvenim u prvih deset minuta a onda idu hvalospevi o fantastičnoj igri vicešampiona.Daće bog da UEFA ovo vidi.

20:51

sigurno sa ovakvom ekipom moramo kao vi da zatvaramo bilo sta 6 utakmica 7 penala bolje cuti

Realan_PFC
04:18

u kupu otvorite sa golom iz ofsajda pa onda crveni koji je samo sudija video ........... sad penal zbog, neznam cega, smeno, povlacenje? i onda crveni da se jos malo olaksa ............ ovo danas je bas bila sramota zvezde

Arturo Vidal
19:33

Baš me zanima Terzićev komentar za ovaj penal. Smešno.

20:51
19:32

Šta sad Terzić kaže za penal?

Petar Petar
19:04

Zvezda dve klase iznad Rada, ali ovi crveni za proteste, evo vec drugi u tri dana su smesni. Penal isto bas, bas prestrogo.

Mlacko
18:21

Ovde nema ni govor o penalu, kao prvo on je trebao da prekine izvodjenje kornera i da opomene igrace za povlacenje, dosudio je penal, a korner nije ni izveden?????

Marija Maja Pajic
17:54

Mnogo su privilegovani zvezda i partizan kakve penale oni dobijaju da je to za priču. Pa da li stvarno zvezdi i partizanu treba stalno neko da pomaže da pobedi ovakve timove u našoj ligi

Čerek Republika Srps
18:05

Marija ,ajde prvo priznaj da i ne gledas utakmicu.

chaki
18:52

6komada, pomoć je ono sto se radilo za partizan protiv dve najgore ekipe u ligi, a rad bi prosao ovako i bez crvenog samo zato mi je krivo sto ce se pricati o glupostima a ne o dominaciji

Al(a)din
17:51

Zbog protesta se ne daju crveni kartoni, to je preostro

Nikola_pg
18:07

Mozda ga je opsovao, ali ajde, to ne znamo. Ali penal??? Mene, kao navijaca Zvezde je sramota. Da ne pricam o tome da nam ovo ne treba jer smo puno jaci od svih u ligi.

Povratak kralja 59
20:23

Jači ste zato što na svakoj utakmici imate suđenje u vašu korist samo je pitanje način na koji će vam sudije pomoći ili rešiti u potpunosti utakmicu. Zato se može reći da je Partizan jedini bio ravnopravan vama i vašim sudijama, a Napredak čak i bolji zajedno od vas i vaše sudije. Od koga ste vi jači bez sudija?