23:47
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Polako i on dolazi do željene forme...

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Crvena zvezda je večeras upisala i treći trijumf u Superligi, ovoga puta na gostovanju Voždovcu (2:1), a jedan od strelaca bio je i Nikola Stojiljković, novi napadač crveno-belih.

On je u 25. minutu iskoristio veliku grešku Ostojića i duplirao Zvezdinu prednost koju je već u drugom minutu doneo Veljko Simić.

To je prvi gol Stojiljkovića u Zvezdinom dresu od početka sezone i zbog toga mu je još draži.

''Presrećan sam zbog ovog gola, mnogo mi znači što sam postigao prvenac i verujem da će ih biti još mnogo u Zvezdi. Posvećujem ga svojoj porodici koja je uvek uz mene.

Iskoristio sam grešku protivničke odbrane, Ostojić je pokušao da vrati loptu golmanu, video sam da mogu da je stignem, presekao taj pas i kada sam zaobišao golmana sve je bilo lako'', izjavio je Stojiljković.

Zvezda ređa pobede i u Evropi i na domaćoj sceni, a Stojiljković je u najkraćem objasnio snagu ekipe Vladana Milojevića.

''Ko god da igra Zvezda osvaja tri boda, to je najbitnije'', poručio je Stojiljković.

''Svi dobro znamo šta se u svakom trenutku očekuje od nas, znamo odlično šta je čiji zadatak na terenu i zato nam nije problem da igramo dobro ko god da je u startnoj postavi. Odlično radimo na treninzima, svi se dobro poznajemo i to se vidi na terenu'', naglasio je on.