Čukarički - Zvanični protest zbog nedosuđenog penala!

• 08. decembar 2013.

• 20:24

• Izvor: Sportske.net, novosti.rs

Duel Nemanje Petrovića i Filipa Stojkovića u kaznenom prostoru Partizana u duelu sa Čukaričkim izazvao je dosta pažnje i posle meča, a klub sa Banovog brda uložio je zvanični protest u zapisniku utakmice.

Kako se i pretpostavljalo, u Čukaričkom smatraju da su oštećeni u duelu sa Partizanom, jer sudija Bojan Nikolić nije dosudio jedanaesterac u prvom poluvremenu meča, kada je Nemanja Petrović oborio Filipa Stojkovića u kaznenom prostoru crno-belih.

Taj duel se dogodio u uvodnim minutima meča, pri rezultatu 0:0, a podsetimo, Partizan je na kraju trijumfovao sa 1:0 i osigurao titulu jesenjeg prvaka.

Kako prenose ''Novosti'', klub sa Banovog brda je uložio zvaničan protest u zapisniku meča, jer peti arbitar Veselinović nije signalizirao glavnom Bojanu Nikoliću da je bilo prekršaja.

Naravno, ovaj detalj biće predmet analiza ovih dana od strane nadležnih organa, pa ćemo videti kako će oni reagovati.