subota 01.09.2018.
20:03

Jedan od derbija 7. kola igrao se na Banovom brdu, a pobednika nije bilo.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Čukarički je danas bio nešto bolji rival od Radničkog, ali nije uspeo da pobedi, bilo je 1:1 na Banovom brdu.

Oba gola smo danas videli u prvom poluvremenu u kom smo videli i nekoliko šansi za Čukarički, a najbolju je propustio mladi Tedić nakon sjajnog prodora i dodavanja Birmančevića.

U 23. minutu domaći stižu do gola, nakon centaršuta Stevanovića sa desne strane Luka Stojanović uspeva da postigne gol za 1:0.

Svega šest minuta je Čukarički držao prednost, u 29. minutu Radnički iz Niša uspeva da izjednači pošto je Stevanović postigao autogol.

Čukarički je imao par poluprilika u drugom poluvremenu, uglavnom preko Ovusua koji je bio prilično agilan, da bi na drugoj strani najbolju šansu propustio Stanisavljević.

Poslednju priliku na meču propustio je Mudrinski kada je iz solidne situacije šutirao pored gola.

Dakle, nakon 7 odigranih utakmica, Radnički ima skor od 4 pobede, 2 nerešena rezultata i jednog poraza, a Čukariči je odmah iza na tabeli sa 3 pobede, 3 poraza i 1 nerešenim rezultatom.