Čuka vodi, "Grobari" kritikuju "Bambija", a kome treba oduzeti 10% od plate? (TVITOVI)

• 30. oktobar 2019.

• 16:29

U okviru 14. kola Linglong Superlige, Partizan gostuje na Banovom brdu.

Čuka vodi,
Čukarički vodi nakon 45 minuta utakmice na Banovom brdu protiv ekipe Partizana sa 1:0.

Domaćin je do pogotka došao u 16. minutu, strelac je bio Šapić, nakon kornera koji je sa desne strane izveo Docić. Gol pogledajte OVDE.

Napadi Partizana nisu bili dovoljno dobri u prvih 45 minuta, najbolju priliku imali su u 33. minut, kada je Tošić nakon duplog pasa sa Sumom šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je Petrović bio oprezan, te je lepom paradom sačuvao mrežu.

"Crno-belima" nedostaje završni pas, sa druge strane je Čukarički imao par opasnih akcija, ali osim pogotka iz prekida, iz otvorene igre nisu uspevali da stvore ozbiljniju šansu pred golom Vladimira Stojkovića.

Navijači Partizana su, jasno, nezadovoljni, pojedini smatraju da za Zorana Tošića nema mesta u brzoj igri koju forsira Savo Milošević, dok negoduju i oko vraćanja lopte golmanu Stojkoviću u nedostatku boljih rešenja.