Crvena zvezda:
Kahriman - Petković, Edson, Luković (K), Ibanjez - Donald, Le Talek, Grujić, Srnić, Katai - Vieira.

Mladost:
Krznarić (K) - Pešić, Živanović, Saničanin, Kitanovski - Stanojević, Luković  - Milosavljević, Gavrić, S. Jovanović - Vajan.

Crvena zvezda juri 21. pobedu u ovom šampionatu protiv veoma neugodne ekipe Mladosti iz Lučana. Ekipa Miodraga Božovića još uvek nije izgubila u ovom šampionatu, veliki je favorit na današnjoj utakmici i većina navijača koji su se danas okupili na stadionu "Rajko Mitić" smatraju da pobeda ne sme da dolazi u pitanje.

Prvo poluvreme

2' - Dobar napad Mladosti, Vajan je utekao Lukoviću, ali ostatak odbrane Crvene zvezde uspeva da interveniše ispred kamerunskog fudbalera koji je pokazao da je veoma brz. Ostaje 0:0.

3' - Nova prilika za Mladost, ponovo je Vajan prošao, ovoga puta je uspeo da uđe u petarac, ali je ponovo zastao na poslednjem koraku, Kahriman je uspeo da interveniše. Hrabar početak Mladosti.

9' - Sve ozbiljnija Zvezda, napadi Mladosti su sve ređi. Pokušao je Srnić sa distance, bio je ovo prvi udarac u okvir gola, ali je Nemanja Krznarić bio dobro postavljen.

10' - Velika prilika za Crvenu zvezdu, nakon duge lopte Lukovića, Vieira je uspeo da se domogne lopte pored dvojice igrača Mladosti, zakačio je loptu, ali je ona "odšetala" pored gola.

12' - Nastavljaju se napadi Crvene zvezde, nakon odličnog pasa Donalda u šesnaestercu se nije najbolje snašao Ugo Vieira koji "polumakazicama" šalje loptu pored gola.

19' - Slobodan udarac na nekih 35-40 metara od gola Krznarića, Ibanjez je centrirao, Katai je zahvatio loptu, ali nije bila preterano velika opasnost po gol Mladosti.

22' - Vieira je bio uporan, prošao je dvojicu igrača, izašao je sam ispred Krznarića, ali mu je lopta previše pobegla pa je golman Mladosti došao prvi do nje.

31' - Nema previše prilika u ovom delu meča, Crvena zvezda ima jalovu terensku inicijativu, bez dobre prilike.

33' - Dva dobra napada Crvene zvezde preko Kataija i Petkovića, ali je u oba slučaja Krznarić dobro intervenisao u svom golmanskom prostoru sprečivši centaršuteve.

35' - Vajan je pretio, bila je to kontra Mladosti, ali je sjajnim uklizavanjem Edson sprečio ovog Kamerunca da izađe 1 na 1 sa Kahrimanom.

43' - Ponovo miran period igre, Mladost se veoma organizovano brani, Zvezda bez dobrih prilika u prvom poluvremenu osim one u 10. minutu.

44' - Nakon greške Kataija Edson faulira protivnika i dobija svoj prvi žuti karton u dresu Zvezde.

45+1' - Šut Vieire brani odlično Krznarić, ostaje 0:0. Jedna od boljih prilika za Zvezdu.

Kraj prvog poluvremena, Crvena zvezda je imala više loptu u svom posedu, ali nije imala dobru šansu osim one u 10. minutu meča kada je Vieirin šut otišao pored gola.

Drugo poluvreme

46' - Bakljadom navijača Crvene zvezde je počelo drugo poluvreme meča, pa su uslovi igračima za igru bili nešto otežani u ovom delu meča. Nastao je i prekid meča koji je trajao minut.

dimna zavesa

55' - I dalje jalova inicijativa Crvene zvezde, a prvi udarac ka golu Mladosti upućuje Marko Grujić, ali lopta nije završila u golu, Krznarić je uspeo da interveniše.

56' - Najbolja prilika na meču, Mladost je mogla veoma lako da dođe do prednosti od 1:0. Lopta je nakon kontre došla do Jovanovića koji nije iskoristio situaciju 1 na 1 sa Kahrimanom. Golman Zvezde je izašao kao pobednik.

67' - Donald i Katai su kombinovali oko šesnaesterca, ali bezuspešno. Zvezda sve upornija. Ušao je i Plavšić umesto Srnića koji danas nije bio primetan.

72' - Nakon akcije Vieire Donald dobija loptu na šesnaestercu, ali jako loše šutira u golmana Krznarića.

73' - Damijan Le Talek, Zvezda vodi sa 1:0!

Sjajni novajlija ima debi iz snova, nakon centaršuta Petkovića uspeo je da zahvati loptu glavom i da je pošalje u sam ugao golmana Krznarića!

80' - Stevan Luković, 1:1! Previše je prostora imao sjajni fudbaler Mladosti, uputio je oštar udarac sa 20-25 metara, Kahriman ništa nije mogao!

81' - Nisu se mnogo radovali gosti, Vieira donosi Zvezdi 2:1! 15. gol za Portugalca u ovoj sezoni, Plavšić je uposlio Ibanjeza, ovaj je pronašao Vieiru kome nije bilo teško da pošalje loptu u mrežu!

88' - Zvezda je umirila ritam, Lučanci nisu imali prilike nakon gola Vieire. Umesto povređenog Petkovića ušao je Pavićević u igru.

KRAJ!!! Zvezda je došla do pobede nakon nešto bolje igre u drugom poluvremenu zahvaljujući golovima Le Taleka i Vieire.