četvrtak 08.08.2019.
21:50

Fudbaleri Partizana vode nakon 45 minuta igre u Humskoj.

Sportske.net/Darko Gajić

Partizan je u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope dočekao ekipu Malatija spora, nakon prvog poluvremena "crno-beli" vode sa 1:0.

Poveli su već u trećem minutu, strelac je bio Umar Sadik.

Odlično je Suma proigrao Nigerijca, koji je imao lakši deo zadatka, rutinski je sproveo loptu u nebranjenu mrežu.

U nastavku smo videli još par izglednih prilika, golman Malatije je odlično skinuo pokušaj Sume iz dobre pozicije, imao je i Stojković posla, uspeo je sredinom prvog poluvremena da ukroti jedan dobar pokušaj iz daljine.

U finišu prvog dela lepa šansa za Zorana Tošića, koji je iz omiljene pozicije tukao tik pored gola rivala.

Navijači su zadovoljni, posebno zbog odlične igre tandema Suma-Sadik.

16 Komentara

Milan K.
Friday, 09.08.2019
10:52

Kad igramo u Beogradu moramo da napadamo i to je jedino shto se trazhi od igracha. I juce sam video 7-8 sansi shto ranije nije bio sluchaj. Igramo mnogo brzhe i to je za pohvalu. Fali nam jedan dobar zadnji vezni i jedan ozbiljan, iskusan defanzivni igrac. A Sto se tiche Zvezde, zelim im da pobede u Danskoj kako bi Srbija dobila neke bodove u tom specificnom rangiranju u UEFA. Napred Partizan..

Realni Arthur
Thursday, 08.08.2019
22:02

Grobari, ja vam samo mogu pozeliti srecu i da prodjete turke, pa i one druge, samo zapamtite, tek je poluvreme, gol je postignut iz ciste greske, ja se nadam da gresim ali ovo bas tanko mi izgleda, ipak je ovo petoplasirana ekip u turskoj, bez obzira srecno, jer kao ova kisa posle vrucine bi vam legla eventualno plasiranje u Evropu. Srecno od Delije

paok
06:19

Jeste postignut iz greske, jel to nesto novo ali zato je igra bila fenomenalna. Pa nije Fener u pitanju da se toliko bojimo. Uostalom ako odigramo priblizno kao danas tamo cemo dati neki gol.

Zeljko Trisic
10:28

Svaki gol na svetu je postignut iz necije greske, da bi uopste dao gol neko mora da pogresi

⭐♦ povratka kralja
21:56

Umare majstore :D Lik dao gol sa 7 metara kada golman nije bio na golu, ljudi ga nazivaju majstorom :D Komedija :D

????JULEN 8 GUERRERO????
23:11

Neki su davali sa atletske pa su stubu bili majstori 🤷

paok
06:16

Placi i gledaj kako se igra. Napadali celu utakmicu a ne kao neke zenice odmah se povukli pa kukaju na druge.