"Crno-beli" sigurni u Humskoj, "Grobari" znaju zbog čega Partizan neće propasti! (TVITOVI)

subota 23.02.2019.
19:53

Sjajna igra "Parnog valjka" u prvom poluvremenu meča u Beogradu.

Beta/Branislav Božić/Ds

Nakon prvih 45 minuta na stadionu Partizana u Humskoj, "Crno-beli" vode protiv Proletera sa 3:0.

Posle početne inicijative Partizana, "Crno-beli" su stigli do vođstva u 16. minutu kada je nakon gužve u kaznenom prostoru Novosađana najbolje reagovao Nemanja Nikolić.

Odmah potom stigle su loše vesti po goste pošto je Lambulić dobio direktan crveni karton zbog faula nad Rikardom.

Pokušao je Zakarić, ali je prednost "Crno-belih" duplirao Rikardo Gomeš koji je na asistenciju Nikolića zaobišao golmana i zatresao praznu mrežu.

Sjajni napadač je pogodio i u drugom minutu nadoknade kada je iskoristio dodavanje Kosovića, a navijači "Crno-belih" ne kriju zadovoljstvo zbog partija koje puleni Bate Mirkovića pružaju u Humskoj.