20:20
Izvor: Sportske.net, MONDO.RS

Neverovatna dešavanja na pripremnoj utakmici naše ekipe.

Beta/BranislavBožić/Ds

Čukarički se nalazi na pripremama na Kipru, a na poslednjoj pripremnoj utakmici savladali su rumunski tim Satu Mare, ekipu koja je igrala i protiv Crvene zvezde i koja je u tom meču pokazala veliku grubost u pojedinim situacijama.

Drugoligaš iz Rumunije je savladan sa 1:0 golom Beka Fofane, ali će ovaj meč ostati zapamćen po nečemu drugom.

Naime, kako javlja specijalni izveštač "Monda" i novinar SOS kanala, Nebojša Petrović, utakmica je prekinuta u 79. minutu kada je trener gostujuće ekipe povukao svoje igrače sa terena. Nakon toga usledio je aplauz i ovacije igrača Čukaričkog.

Sve se desilo nakon očiglednog simuliranja rumunskog fudbalera u kaznenom prostoru, a sudija nije dosudio penal. Nastao je sukob između stručnih štabova, da bi Rumun nakon toga povukao ekipu sa terena.

Rumuni su pokazivali nervozu i u prvom poluvremenu, kada umalo nije došlo do prekida utakmice nakon veoma oštrog starta nad Sašom Jovanovićem.

Čukarički je završio sve svoje pripremne mečeve na Kipru, odigrali su šest mečeva, zabeležili četiri pobede, i po jedan poraz i nerešen rezultat.

Ekipa Čukaričkog svoj prvi meč nastavka sezone igra protiv Javora.