Čapljić: "Damnjanovićev zicer bolje od penala"

• Autor: Beta

• 22. mart 2014.

• 16:56

• Izvor: Beta

Trener fudbalera Donjeg Srema Vlado Čapljić konstatovao je da je njegova ekipa propustila priliku koja joj se ukazala da postigne gol protiv Crvene zvezde i da će bodove morati da traži u nekim drugim susretima.

Čapljić:
Trener fudbalera Donjeg Srema Vlado Čapljić rekao je da je njegov tim pokušao da odigra najkvalitetnije što može u današnjem porazu od Crvene zvezde.

"Protiv Zvezde je teško napraviti mnogo prilika. Morali smo da imamo određenu dozu mirnoće, jer je šansa Ognjena Damnjanovića u prvom poluvremenu takoreći bolja od penala. Pokušali smo da odigramo najkvalitetnije što možemo, priča se da smo dobra ekipa, ali to nam ne znači mnogo", rekao je Čapljić.

Zvezda je u Novom Sadu pobedila Donji Srem sa 1:0, golom Nejca Pečnika u 21. minutu, u 20. kolu Superlige.

Donji Srem će u sledećem prvenstvenom kolu igrati na svom stadionu u Pećincima protiv Radničkog 1923.

Čapljić je naveo da je Donjem Sremu neophodna pobeda i da njegova ekipa mora da bude maksimalno spremna za susret sa Radničkim.

Ekipa iz Pećinaca ima 17 bodova i na tabeli je na 14. poziciji, koja vodi u baraž za opstanak u ligi.