14:48
Izvor: Beta

Mladi fudbaleri Crvene zveze Borisav Burmaz i Miloš Pantović izjavili su danas da su ponosni zbog debija za prvi tim tog kluba.

redstarshop.rs

"San svakog dečaka koji počne da se bavi fudbalom je da debituje za najveći klub na Balkanu i drago mi je što sam sa 17 godina imao priliku da to osetim. Sve se brzo dešavalo i veoma sam srećan zbog prvih seniorskih minuta", rekao je Pantović za sajt kluba.

Dvojica omladinaca su debi za prvi tim imali u četvrtak, u pobedi 8:0 nad Trepčom u šesnaestini finala Kupa Srbije.

Pantović je naveo da može da bude zadovoljan svojim i Burmazovim nastupom.

Burmaz je dodao da je zahvalan treneru Vladanu Milojeviću na ukazanom poverenju.

"Ceo život sanjam da debitujem za Crvenu zvezdu i ovo je jedan od najlepših osećaja koje sam doživeo. Igrali smo sjajnu utakmicu i možemo da budemo zadovoljni pristupom i ubedljivom pobedom. Minuti u prvom timu su dodatna motivacija da nastavim naporno da radim", kazao je Burmaz.

Istakli su da se okreću obavezama u omladinskoj ligi, kao i Ligi šampiona za igrače do 18 godina, u kojoj imaju četiri boda iz dve utakmice.