sreda 01.08.2018.
19:44

Sjajan start srpskog šampiona i u revanšu u Litvaniji.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Posle beogradskih 3:0, fudbaleri Crvene zvezde su već posle osam minuta igre u revanšu u Marijampolju, poveli protiv Suduve sa 1:0 i sada ih samo čudo može sprečiti da se plasiraju u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Nemanja Milić je sa leve strane poslao loptu u sredinu ka Benu koji je imao dovoljno prostora da se namesti za udarac i sa dvadesetak metara uputio je precizan ''projektil'' levom nogom u donji levi ugao protivničkog gola.

Taj pogodak možete da pogledate OVDE.

Bila je to prva prava prilika za crveno-bele na ovoj utakmici, odmah je iskorišćena i crveno-beli mogu rutinski da polako privode posao kraju.

Doduše, Suduva je u 13. minutu opasno pripretila posle kornera, bio je to centaršut na prvu stativu, a posle upućenog udarca zajedničkim snagama su intervenisali golman Borjan i desni bek Stojković.