petak 15.11.2019.
21:00

Srpski fudbaleri nadigrali svoje vršnjake iz Estonije bez ikakvih problema.

Beta/Dragan Gojić/Ev

Srbija je konačno pobedila, izabranici Ilije Stolice su večeras na "Čairu" uspeli da savladaju Estoniju rezultatom 6:0 za drugu pobedu u grupi 5 kvalifikacija za EURO.

Naš tim je ovom pobedom stigao do tri boda zaostatka u odnosu na Poljsku koja je druga, a čak četiri boda od prvoplasirane Rusije.

Srbi su danas bili nemilosrdni prema Estoniji, već u prvom poluvremenu smo videli tri gola u mreži gostiju, a golove su postigli braća Luka i Ivan Ilić, odnosno Dejan Joveljić.

U nastavku šou fudbalera Ajntrahta iz Frankfurta, Joveljić je postizao golove u 52. i 61. minutu, da bi Slobodan Tedić postavio konačnih 6:0 u 87. minutu meča.

Našem timu predstoji još dosta muke kako bi se domogao Evropskog prvenstva, porazi od Rusije i Poljske su nas skupo koštali za sada.