Bravo! Partizan spreman za novu sezonu, porazio francuskog velikana!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 10. jul 2019.

• 19:50

Odličan Partizan protiv Bordoa.

Partizan je uspeo da savlada Bordo u najtežem pripremnom meču za novu sezonu i to rezutatom 2:1 (1:0). Savo Milošević je mešao karte, dao šansu velikom broju fudbalera koji su tu šansu i iskoristili.

Umar Sadik je bio na skeneru i odigrao je sjajno prvo poluvreme koje je na kraju krunisao i golom. Bio je veoma opasan od samog starta.

Moramo napomenuti i agilnog Sumu koji je izgleda pronašao sebe u Partizanu i nemojte se iznenaditi ukoliko dobije pravu šansu u novoj sezoni. Upravo je on poslao loptu Sadiku koji je uspeo da prevari golmana protivnika i da pošalje loptu u mrežu za 1:0 u 42. minutu.

Gol pogledajte OVDE.

Bojan Ostojić je bio sjajan u defanzivi, pokazao je da je zasluženo ostao u dresu Partizana, a na drugoj strani je i Filip Stevanović imao priliku da postigne gol.

Do 2:0 crno-beli stižu u 78. minutu utakmice, korner je izveden sa desne strane, nakon Miletićevog šuta lopta dolazi do Smiljanića koji sa par metara šalje loptu iza golmana Koštila za velikih 2:0!

U nastavku je Bordou trebalo samo dva minuta da se vrate u meč, i to preko preiskusnog Žimija Brijana.

Do kraja susreta nije bilo više šansi, zasluženo je Partizan slavio i izgleda da je potpuno spreman za novu sezonu.

PARTIZAN: Stojković (od 60. N. Stevanović) - Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević (od 46. Brežančić) - Zdjelar, Šćekić (od 75. Smiljanić) - Tošić (od 46. Lutovac), Suma (od 60. L. Pavlović), Ivanović (od 60. Stevanović) - Sadik (od 60. Ožegović).

BORDO: Kostil - Kvateng, Pablo, Bajes, Punđe, Loten, Su, Mansini, De Previj, Dijara, Bakva.