• 17. novembar 2012.

• 15:14

BSK dobio još jedan meč kod kuće, sa ovakvom formom protiv direktnih rivala ne treba da brinu za opstanak.

Borčani sigurni na
Ključni trenutak se desio u 23. minutu kada je isključen golman Pećinčana nakon greške odbrane gostiju. Bio je prinuđen da napravi faul van kaznenog prostora pa je morao u svlačionicu.

Desetak minuta kasnije je Đukić uspeo da savlada rezervnog golmana Pejovića i donese prednost Borčanima.

Posle sat vremena, potvrda pobede, odlična kontra, Sotirović je asistirao, Savković ne greši u situaciji kada je bio sam ispred golmana, 2:0.

Pećinčani su uspeli da se vrate u meč, u finišu je Lakić - Pešić nakon jedne gužve smanjio rezultat, 2:1.

Ipak, BSK je sačuvao trijumf, bodovi od zlata, četvrta pobeda na "Pinjati" i ako ovako nastave imaće mirno proleće, na bezbednoj udaljenosti od najugroženijih timova.