Boaći kao nekada, "Delije" oduševljene drugim pojačanjem i prete Pari Sen Žermenu! (TVITOVI)

21:18

Početak iz snova za novajlije.

Beta/Branislav Božić/Mo

Crvena zvezda vodi na poluvremenu protiv Radnika iz Surdulice rezultatom 2:0.

Novi-stari napadač Zvezde Boaći imao je priliku da postigne gol već u 12. minutu kada je šutirao pravo u Vasiljevića.

Imali su Surduličani opasnu kontru u 21. minutu, ali Zlatanović nije najbolje zahvatio loptu u srcu kaznenog prostora.

Šest minuta kasnije, golman gostiju Vasiljević dobio je crveni karton nakon prekršaja nad Boaćijem na dvadesetak metara od svog gola

U 33. minutu, Zvezda stiže do vođstva upravo preko Ričmonda Boaćija nakon sjajne asistencije novajlije Marka Marina.

Upravo je nekadašnji reprezentativac Nemačke Marko Marin povisio na 2:0 nakon odličnog udarca sa distance u donji desni ugao golmana gostiju. Akciju je započeo Čaušić, asistent je bio Boaći - savršena akcija trija novajlija.

"Delije" ne kriju oduševljenje izdanjem novih fudbalera.