Benfika preveliki zalogaj za "Čarapane"

utorak 10.07.2018.
23:09

Superligaš iz Kruševca dobio je priliku da se odmeri sa renomiranim rivalom ali je Benfika ipak pokazala da je čak i u kontrolnim mečevima za nekoliko kopalja ispred Napretka.

Beta/DraganGojić/Mo

Benfika i Napredak sastali su se u utorak u Setubalu u sklopu turnira na kojem će pored ova dva kluba učestvovati još domaćin Setubal i Vitorija.

Kruševljani su danas imali priliku da se odmere sa Benfikom koja je više nego rutinski slavila u ovom susretu rezultatom 3:0 (3:0).

Pitanje pobednika rešeno je u prvom poluvremenu, pošto je Benfika do 40. minuta postigla tri gola preko Nikolasa Kastilja i Brazilca Žardela koji je dva puta savladao Petrovića.

Dogovor je bio da ekipe po završetku meča, iako je pitanje pobednika bilo rešeno u regularnom toku susreta, pristupe izvođenju penala.

Tu je Benfika takođe bila bolja i sa 4:3 slavila u penal seriji.

Za Benfiku su danas nastupili Rade Svilar i Ljubomir Fejsa, a klikom OVDE možete pogledati najzanimljivije detalje sa utakmice.

Sledeći meč u Setubalu ekipa Napretka igra u sredu od 20 časova protiv domaćina turnira.