Ben nokautiran, pa se vratio u igru - Slovaku ni žuti karton

utorak 14.08.2018.
21:44

Strelac jedinog gola za Zvezdu nakratko ostao bez svesti posle još jednog od grubih startova domaćih igrača.

Beta/Branislav Božić/Ev

Podsetimo, tokom prvog poluvremena, Grendel je prošao samo sa žutim kartonom posle grobog starta nad Veljkom Simićem koji je krenuo u kontru, a vezista Spartaka Sloboda nije ni ''požuteo'' posle lakta u glavu El Fardua Bena u 52. minutu meča.

Od posledica tog udarca, Ben je ostao nepomično da leži na terenu, saigrači su mu odmah pritrčali u pomoć, kao i lekarska ekipa, ali srećom sve se dobro završilo.

Zvezdin napadač se vrlo brzo oporavio i posle kraće pauze vratio se na teren.

Rezultat je i dalje 1:1, isto je bilo i u Beogradu i ovde bi još jedan gol mogao da odluči putnika u plej-of fazu kvalifikacija.