Baš "bratski" - Sjajan meč Zvezde i Olimpijakosa!

nedelja 08.05.2016.
21:04

Crvena zvezda i Olimpijakos su odigrali 2:2 u revijalnoj utakmici koja je igrana na stadionu "Rajko Mitić".

Beta/Branislav Božić/DS

Odlična provera za Crvenu zvezdu danas na stadionu "Rajko Mitić" proitv bratskog Olimpijakosa. Ekipa koja je ove sezone igrala Ligu šampiona, zatim i Ligu Evrope, izašla je u veoma jakom sastavu na početku meča, ali je Zvezda uprkos tome bila u potpunosti ravnopravan rival.

Koreografija navijača je donekle obeležila prvo poluvreme, a što se tiče same utakmice, poveli su domaći sa 1:0 nakon asistencije Srnića i gola Orlandića koji je, moramo priznati, imao dosta sreće da ova lopta uđe u gol.

Ipak, samo par minuta kasnije Olimpijakos izjednačuje rezultat na 1:1, Ernani je bio strelac.

Ovim rezultatom se završilo prvo poluvreme, a na startu drugog smo videli neverovatan potez Aleksandra Kataija za 2:1, aplaudirali su mu apsolutno svi na stadionu "Rajko Mitić" koji je posetilo oko 10 hiljada navijača.

Kao i u prvom poluvremenu, Olimpijakos je uspeo da izjednači nakon samo nekoliko minuta, a gol je postigao Kasami nakon centaršuta sa desne strane.

Zvezda je bila bolja do kraja utakmice, imali su nekoliko dobrih prilika da pobede ovogodišnjeg učesnika Lige šampiona, ali im to nije pošlo za rukom.

Golove sa ovog meča pogledajte OVDE.

21 Komentara

PovratakraljaXXXVIII
Sunday, 08.05.2016
23:36

zvezda ima više navijača protiv Radnika nego protiv Olimpijakosa, barem prema izveštajima uvek objektivne sportske štampe :D

Legenda JSD
Monday, 09.05.2016
00:28

Pa da nas ima i hiljadu po mecu, to je opet jedno deset puta vise nego vas na bilo kojoj tekmi. Kad vas neko pita sto nema navijaca, tu je uvek spreman odgovor, bojkotujete upravu. Ispade da ceo zivot bojkotujete nekoga :) Jedino ti nikad ne bojkotujes svoj omiljeni klub :) Jel ti se svidelo kako igramo? Toga nema kod vas.

23:20

Kako sam lepo nahvatao X i 2:2 13.0 tacan rezultat, mada bolje da je doslo 3:3 na 40.0

Goran Zdravkovic
23:08

i opet gol iz neke kontre, polukontre, ja vam pricam, Bozovic ne zna da postavi odbranu, cim to nauci moze u Evropi da vodi neki tim, jer da mu daju i Barsu ona bi izgubila ako ne dan 3-4 komada, a videli smo u Evropi da i tamo ne daju lako golove...

03:36

A ostalo kao zna daj ne budi smešan. Zvezda je osvojila titulu zahvaljujući dobrim igračima za naše uslove i zahvaljujući Evropi koju je igrao Partizan. Sa ovim igračima i Lalatović bi osvojio titulu.

Tuesday, 10.05.2016
00:07

Daleko sad da smo za Ligu Evrope sa ovom ekipom,ali činjenica je da je morao imati bolje,ubedljivije i rezultate i igru za domaće uslove,za Evropu fale još jedan ozbiljan napadač, ozbiljan krilni,desnik bek(ovi) pod hitno, 2 štopera. Što se tiče neforsiranja mladih igrača,to se slažem. P.S iako je prolećni deo prvenstva faktički ko novo prvenstvo(zbog pauze)igrači nisu igrali skroz motivisano kao prvi deo, to treba uzeti u obzir.

20:09

sa ovim vasim igracima ja bih usao u LE a ko zna uz malo srece i LS a kamo li bilo koji trener, Lalatovic sigurno, on covek ima znanje za trenera ali nema mozak tj. postovanje fer pleja, plane, tipicno ulicarsko ponasanje, da to promeni ko zna gde bi zavrsio... dok Bozovic, prvo sve sto ste izgubilo izgubili ste jer Bozovic nije znao kako da postavi odbranu na visoki presing a to u Evropi svi ima da igraju, a drugo, nije dovoljno u prolecnom delu izforsirao klince, tipa Stojanovic, Mijailovic, Zivkovic, Babunski, Joveljic, Ilic, a davao sansu nekom Cvetkovicu, Andjelkovicu, Gavricu, Orlandicu, Sikimicu, Cakiju...