Balažic: "U paklu Humske moramo da ih zgazimo!"

• 19. avgust 2015.

• 10:59

• Izvor: Sportske.net, partizan.rs

Slovenački internacionalac iz redova Partizana Gregor Balažic poručio je da crno-beli u revanšu sa BATE Borisovim treba da nastupe nemilosrdno i da u "paklu" koji će napraviti "Grobari" moraju da zgaze protivnika.

Balažic:
Šampion Srbije vratio se iz Borisova sa golom minusa u odnosu na BATE Borisov koji je uz dosta sreće stigao do povoljnog rezultata pred revanš susret plej-of faze kvalifikacija za Ligu šampiona.

Beloruski klub slavio je rezultatom 1:0 iako je čitavo drugo poluvreme imao igrača više a na terenu nije pokazao nadmoć koje bi izabranici Zorana Milinkovića trebalo da se pribojavaju pred revanš u Beogradu.

"Posle utakmice u kojoj smo čitavo poluvreme odigrali sa igračem manje i izdržali veliki pritisak, šteta je što smo primili gol. Mogli smo iz kontre da stignemo do pogotka ali ništa, glava gore, idemo dalje" komentar je Gregora Balažica.

Slovenački internacionalac bio je jedan od najboljih igrača na terenu a sudeći prema izjavama datim nakon poraza u Borisovu štoper Partizana neće oprostiti rivalu sve one grupe startove iz prve utakmice.

"Pokazali smo karakter, sada na svom terenu ne treba imati milosti za njih, moramo da iz zgazimo! Biće pakao, neka osete gde su došli i nadam se da će po lošem pamtiti revanš" zaključio je Balažic.

Revanš utakmica plej-of faze kvalifikacija za Ligu šampiona između Partizana i BATE Borisova zakazana je za 26. avgust od 20.45 a karte za taj meč biće puštene u prodaju već u četvrtak.