Ako ste propustili - Ovako su Partizanove novajlije počele da rešetaju

nedelja 03.09.2017.
17:19

Dva pogotka, oba su postigli fudbaleri koji su nedavno postali članovi Partizana.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Preneli smo juče, Partizan je aktuelnu prvenstvenu pauzu iskoristio za odigravanje kontrolne utakmice sa ekipom Mačve u popularnom ''Zemunelu''.

Crno-beli su slavili sa 2:0, vođstvo im je doneo Teo Solomon već u šestom minutu, a konačan rezultat postavio je Nemanja Antonov odličnim udarcem levom nogom sa dvadesetak metara u 61. minutu.

Šef struke Partizana Miroslav Đukić je pružio priliku i igračima sa manjom minutažom ove sezone, a osim Solomona i Antonova, debitovao je i Ognjen Ožegović, kome je na tribinama bio posvećen i jedan transparent.

Partizan: Jovičić, Vujić, Antonov, Mitrović, Šiškov (od 46′ Vranjanin), Marjanović, Ilić, Đuričković, Munir (od 86′ Miletić (G) Nemanja), Ožegović (od 46′ Vlahović), Solomon (od 46′ Radin).

Klupa: Lazović, Đilas, Miletić (R) Nemanja.

Mačva: Filipović, Pejović, Protić, Ilić, Ristivojević, Lazarević, Jovanović, Obrovac, Adamović, Gemović, Matić.

Igrali su još: Puletić, Đorđevski, Rajović, Đurišić, Milinković, Arsenijević, Jovanović, Marković, Vladisaljević, Hrubik, Gigić, Gavrić.