subota 11.05.2019.
18:09

Još se ne zna ko ispada, ali sada je potpuno jasno ko je najbliži tome.

Beta/Branislav Božić/Mo

I u plej-autu su ovog popodneva odigrane utakmice pretposlednjeg kola, a najzanimljivije je, prema očekivanju, bilo u Vranju i Zemunu.

I Zemunci i Vranjanci su ostvarili pobede na svojim terenima, posle sličnog razvoja događaja.

Dinamo iz Vranja je posle prvog poluvremena gubio od Spartaka 0:1, strelac za goste bio je Marčić, ali u nastavku potpuni preokret režirali su Matcukas u 48. i Gašić već u 51. minutu za konačnih 2:1.

U Zemunu, Radnik je vodio na poluvremenu golom Krička u 29. minutu, a preokret domaćima doneo je Nemanja Tomić, pogocima u 50. i 63. minutu - 2:1.

S obzirom da je Bačka poražena sa 1:0 od Voždovca (strelac Arsić u 84. minutu), tim iz Bačke Palanke je ostao usamljen na poslednjem mestu sa dva boda manje od Zemuna i Dinama, ali će u sledećem kolu dočekati Vranjance, dok Zemun gostuje Radu.

Jedini remi danas je viđen u Šapcu, gde su Mačva i Rad podelili bodove - 0:0.