A sada, ko će u finale Kupa? I šta se dešava ako Partizan pobedi sa 4:2?

nedelja 06.05.2018.
12:42

Još od poraza u 157. večitom derbiju, postalo je jasno da Partizan može damo da se nada trofeju u Kupu Srbije. Ali, potom je naišao na ''minu'' na Banovom brdu...

Beta/Branislav Božić/Ds

Partizan je prvi polufinalni duel sa Čukaričkim izgubio rezultatom 4:2 i u sredu će pred svojim navijačima pokušati da taj zaostatak nadoknadi i plasira se u finale Kupa.

Prema pravilima, ako posle 90 minuta u revanšu ne bude ukupnog pobednika, odnosno ako Partizan taj meč dobije sa 4:2, neće se igrati produžeci, već će se odmah pristupiti penal-seriji.

Objavljeni su i termini odigravanja revanš utakmica polufinala Kupa, a program u sredu otvoriće duel u Lučanima koji je zakazan za 17 časova i 30 minuta. Podsetimo, prva utakmica između Mačve i Mladosti u Šapcu završena je bez pobednika, rezultatom 1:1.

Partizan i Čukarički će na teren u Humskoj izaći u sredu u 20 časova, a obe utakmice biće direktno prenošene na TV Arena Sport.

Finale je zakazano za 23. maj, a predviđeno je da se igra u Surdulici.