3 puta "M" za Zvezdin trijumf

• 08. februar 2013.

• 17:49

• Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Fudbaleri Crvene zvezde uspešno su počeli drugi deo priprema u Antaliji pošto su na prvom pripremnom meču od povratka u tursko letovalište savladali austrijski Rid rezultatom 3:0.

3 puta
Bez većih poteškoća i ubedljivom igrom fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su prvi trijumf na drugom delu priprema u Antaliji.

Pulenima Aleksandra Jankovića danas su sparingovali fudbaleri Rida iz Austrije a već u prvom poluvremenu bilo je jasno da su crveno-beli bolji tim.

U prvih deset minuta Beograđani su stvorili dve, tri izgledne prilike a mreža Rida mirovala je samo do 13. minuta kada je nakon kornera Nenada Milijaša Milunović zahvatio loptu glavom i poslao je iza leđa golmana Šobera.

Austrijska ekipa nije ozbiljnije pretila Zvezdi tokom prvog poluvremena ali je zato u 29. minutu Kirovski morao van igre zbog crvenog kartona a zamenio ga je Vesić.

Deset minuta kasnije Zvezda je ponovo došla do prilike za postizanje gola a Lazović je ovoga puta sjajno asistirao Milivojeviću za 2:0.

Drugi deo meča obeležila je dominacija Crvene zvezde ali i jak vetar koji je smetao fudbalerima oba tima da pokažu nešto više.

U takvim uslovima samo je ekipa Aleksandra Jankovića uspela da postigne još jedan gol sedam minuta pre kraja meča a strelac je bio Nenad Milijaš za konačnih 3:0.

Odmah po okončanju utakmice počeo je jak pljusak ali su fudbaleri Crvene zvezde zadovoljni krenuli nazad u hotel.

Već sutra njih očekuje nova provera, ovoga puta protiv Lokomotive iz Tbilisija a priliku da zaigraju imaće fudbaleri koji danas nisu imali veliku minutažu ili uopšte nisu nastupili.