Sjajni Azar "sašio suknju" Forsteru!

nedelja 30.10.2016.
17:27

Sautempton je dočekao Čelsi u desetom kolu Premijer lige, gosti su se vrlo brzo "odomaćili" te su preko Belgijanca i poveli.

twitter.com
twitter.com

"Sveci" su u dobroj formi, ali to se isto može reći i za četu Antonija Kontea.

Niz nepobedivosti će nakon ovog susreta jednoj od ove dve ekipe najverovatnije biti okončan, za sada deluje da će poraz pretrpeti Sautempton.

Gosti iz Londona su poveli već u šestom minutu susreta, strelac je bio Eden Azar.

Matić je krenuo akciju po sredini, lopta je stigla do Markosa Alonsa, on ju je prosledio do Azara koji je promenio stranu i uposlio Mouzesa. Nigerijac je odlično uposlio Azara koji se tako sa loptom našao duboku u šesnaestercu rivala.

Prostom fintom, Azar se oslobodio čuvara, šutirao i kroz noge Frejseru Forsteru loptu smestio u mrežu domaće ekipe.

Kako je to izgledalo pogledajte u nastavku.

10 Komentara

West London
Sunday, 30.10.2016
20:06

Ovo je onaj eden od prije 2 godine,on i diego najbolji igrači Chelsea,samo nek ovako nastavi

MANUTD
18:52

Sautempton ih ubio prvo poluvreme, ne znam o kakvoj formaciji pricaju ovi plavi ali ovo je 5 nazad i 2 defanzivna vezna. Ocigledno im sada ne smeta autobus igra, je l' da?

19:00

Aha pregazili nas imali za 45.min jedan sut u okvir gola,i to onaj Tadicev slobodnjak,drzimo Sautempton na 30-35 m od gola celih 45.min ne znaju sta ce sa loptom!Trebali smo da vodimo 0-2 da Kosta nije promasio cisti zicer 1n1 sa golmanom.

MANUTD
20:23

Svasta, sabili vas ali to ste i hteli. Konte je ipak italijan, znamo svi da praktikuje bunker. Kao drzali smo ih na 30-35m od gola, pa eto i sam si potvrdio gde se igralo. Valjda ste vi ofanzivna ekipa, treba da budete 35m ispred njihovog gola.