Majstorija u Segundi - Golman ga dao sa preko pola!

nedelja 21.01.2018.
16:16

Dobro obratite pažnju, verujemo da niste mnogo puta imali prilike da vidite ovakvu golčinu posle udarca golmana.

adidas.com/football

Fudbaleri Luga bore se za plasman u špansku Primeru, a juče su na domaćem terenu upisali važnju pobedu u okviru 23. kola.

Lugo je na domaćem terenu savladao Sporting iz Hihona rezultatom 3:1 (1:0) u utakmici koju je obeležio pogodak golmana domaće ekipe.

Domaći su poveli u desetom minutu golom Iriomea, a Sporting je u 12. minutu nastavka stigao do izjednačenja. Strelac gola za gostujući tim bio je Karlos Karmona iz penala.

Sredinom drugog dela domaći ponovo stižu do prednosti, a kada je došlo vreme da gosti krenu svim silama ka protivničkom golu na scenu je stupio golman Luga.

Odbijenu loptu koja je stigla sa protivničke polovine Huan Karlos nije ni primio, samo se namestio i sačekao da mu "legne", a zatim je poslao projektil kojim je savladao kolegu Dijega Marinja.

Gol Huana Karlosa sigurno će se naći u najužoj konkurenciji za najbolji u Segundi ove sezone.